Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
09-06-2011
Oświadczenie Prawicy Rzeczypospolitej - Czy flagi politycznego ruchu homoseksualnego zawisną nad gmachami publicznymi w Polsce?

Ogłoszenie przez Zarząd dzielnicy Ursynów „tygodnia równości”, który polegać ma m.in. na promocji homoseksualizmu, to bezprecedensowy akt moralnej anarchii ze strony władzy publicznej.
Po raz pierwszy w Polsce na gmachu administracji publicznej została wywieszona tęczowa flaga – symbol politycznego ruchu homoseksualnego. Władze dzielnicy zorganizowały serię prelekcji propagujących tę ideologię.

Akcja ta zaskakuje tym bardziej, że Ursynów jest współrządzony przez Prawo i Sprawiedliwość. Reakcja władz PiS na poczynania i zaniechania jej lokalnych działaczy staje się w tej sytuacji testem odpowiedzialności społecznej. Żadna partia nie ma prawa tolerować moralnych skandali w swych szeregach – a tym bardziej partia korzystająca z poparcia wielu prawicowych wyborców.

Oczekujemy od centralnych władz PiS pociągnięcia do odpowiedzialności działaczy tej partii odpowiedzialnych za przyzwolenie na ten skandaliczny akt demoralizacji.

Oczekujemy zerwania koalicji z radykalną lewicą. Polityka musi służyć dobru społecznemu i nie może usprawiedliwiać wszystkiego!

Żadne względy polityczne nie mogą usprawiedliwiać działań przeciw moralności publicznej, rodzinie i wychowaniu.


(-) Piotr Strzembosz, pełnomocnik okręgowy Prawicy w Warszawie
(-) Piotr Zajkowski, pełnomocnik Prawicy na Ursynowie
(-) Lech Łuczyński, Sekretarz Generalny Prawicy, rady dzielnicy Ursynów 2006-2010

Załączniki:Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]