Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
13-05-2011
Dziękujemy za dotychczasowe współdziałanie i prosimy o dalszą pomoc w zbliżającej się kampanii wyborczej

Prawica Rzeczypospolitej dziękuje swoim zwolennikom za dotychczasowe współdziałanie i prosimy o dalszą pomoc w zbliżającej się kampanii wyborczej. Zawiadamiamy Was, że przygotowujemy się do jesiennych wyborów i zarejestrowania list Prawicy na terenie całego Kraju.
Poniżej fragment uchwały zjazdu Prawicy o starcie w wyborach
"Najgorszym efektem nieustającej wojny partyjnej jest dziś perspektywa powrotu do władzy i wpływu na państwo radykalnej lewicy reprezentowanej przez SLD. Dominujące partie nie tylko podejmują z nią współpracę (na przykład w mediach), nie tylko rozważają zawiązanie z nią koalicji rządowej, ale co najgorsze – bagatelizują jej program skierowany przeciw cywilizacji życia, prawom rodziny, tradycji narodowej, chrześcijańskiej tożsamości Polski. Ostatnie miesiące wielokrotnie potwierdziły, że PO i PiS są zdolne do budowania pozycji SLD dla osiągnięcia swych czysto partyjnych celów w walce o władzę.
Chcemy zbudować reprezentację parlamentarną prawicy chrześcijańsko-konserwatywnej, aby stać się przeciwwagą dla radykalnej lewicy przy wyłanianiu większości parlamentarnej. Kierując się zasadą solidarności zapraszamy na nasze listy kandydatów wszystkich bliskich nam środowisk, szczególnie ludowych i narodowych."
W związku z ogromem pracy jaką trzeba wykonać w krótkim czasie prosimy Was o pomoc w pre-kampanii wyborczej.

Prosimy o kontakt z pełnomocnikami naszych struktur z danego terenu.

Nasze StrukturyZapraszamy również do wsparcia finansowego Prawicy Rzeczypospolitej na spłatę obecnego zadłużenia oraz bieżącą działalność.

W imieniu Prawicy Rzeczypospolitej
Lech Łuczyński
Sekretarz Generalny PrawicyCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]