Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
Stanowisko KKW Prawica Rzeczypospolitej - UPR - EsteTYCZNA WARSZAWA

Władze Warszawy mają liczne obowiązki, do których należy dbałość o bezpieczeństwo, porządek oraz czystość w mieście. Normy te nie są należycie przestrzegane, czego wyrazem jest zalew ulotek tzw. agencji towarzyskich, które wtykane są za wycieraczki samochodów, a później zalegają na chodnikach i trawnikach.

Agencje towarzyskie rozprzestrzeniły się w całej Polsce, co nie oznacza, że jest to zjawisko pozytywne i pożądane. Wręcz przeciwnie, w tych miejscach łamane jest obowiązujące w Polsce prawo – szerzy się stręczycielstwo i kuplerstwo.

Przez całą kadencję władze Warszawy nie podjęły skutecznych działań mających na celu eliminacji tzw. agencji towarzyskich, ani nawet nie przeciwdziałały zaśmiecaniu oraz demoralizacji, jaką niesie za sobą kolportaż ulotek z roznegliżowanymi paniami.

Naszym happeningiem - wręczenie Prezydent miasta Hannie Gronkiewicz-Waltz kartonu ze zbiorem ulotek - pragniemy zwrócić uwagę na ten problem oraz wyrazić zdecydowany sprzeciw wobec tolerowania nieobyczajnych i niezgodnych z prawem praktyk.

W imieniu KKW Prawica Rzeczypospolitej – UPR

(-) Piotr Strzembosz
Kandydat na Prezydenta Warszawy

Warszawa, 4 listopada RP 2010Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]