Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
07-05-2010
Oświadczenie Wojciecha Papisa w związku z wyborami na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

W związku z podjęciem przez Radę Naczelną EWO Partia Polska uchwały udzielającej poparcia kandydatowi Jarosławowi Kaczyńskiemu w tych wyborach prezydenckich składam swoją rezygnacje i kończę działalność w EWO Partia Polska. Z całym należnym szacunkiem dla Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego podpisał się On obydwiema rękami i głosował od razu za Traktatem lizbońskim. W zaistniałej sytuacji nie widzę dla siebie miejsca w szeregach EWO PP, bez względu na to czy poparcie Rady Naczelnej ma cechy zwyczajnego koniunkturalizmu politycznego, czy służy innym celom.
Wczoraj zrezygnowałem z mojego członkostwa w EWO PP w związku z poparciem Rady Naczelnej EWO PP udzielonej Panu Jarosławowi Kaczyńskiemu. Nie to żebym miał coś przeciw Panu Prezesowi PIS, którego cenię i szanuję oraz współczuję mu w tych trudnych dniach.
Po prostu uważam ,że Polska ma być suwerenna, walutą narodową powinien pozostać Polski Złoty emitowany przez niezależny Narodowy Bank Polski, a stolicą Polski jest Warszawa ,a nie Berlin , czy Bruksela.Kandydatem na urząd Prezydenta RP rokującym nadzieję na zachowanie suwerenności Polski jest w moim najgłębszym przekonaniu Pan Marszałek Marek Jurek, nawet jeśli w drugiej turze wyborów poprze Jarosława Kaczyńskiego.
Korzystając z okazji pragnę podziękować Wszystkim, z którymi przyszło mi walczyć w obronie suwerenności Polski przy naszym sprzeciwie wobec dyktatu Lizbony w ramach Obywatelskiego Komitetu Europa Wolnych Ojczyzn Akcja Polska. W szczególności dziękuję Panu Prof. Andrzejowi Czachorowi z którym stałem pod Sejmem w tych trudnych dniach.
Polska nie kończy się nigdy! Służmy Jej razem, zawsze i do końca.

Z pozdrowieniami-

/-/ Wojciech Papis

www.obywateleisprawiedliwosc.pl
www.kph.pl
www.jow.plCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]