Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
05-05-2010
Niemal 200 tys. podpisów poparcia Marka Jurka złożone w PKW

W dniu dzisiejszym Komitet Wyborczy kandydata na Prezydenta RP Marka Jurka złożył w Państwowej Komisji Wyborczej blisko 200 tys. podpisów poparcia oraz dokumenty wymagane do zarejestrowania kandydata. Podczas spotkania z dziennikarzami Marek Jurek podziękował wolontariuszom za sprawnie przeprowadzoną akcję zbierania podpisów, w bardzo krótkim czasie przewidzianym przez kalendarz wyborczy. Podkreślił, że jest to dzieło tysięcy ludzi z całej Polski, którzy chcąc naprawy życia publicznego oraz przywrócenia w nim zasad i odpowiedzialności, zaangażowali się w tę akcję.
"To byli ludzie często spontanicznie zgłaszający się do pracy, przynoszący swoje podpisy i im wszystkim za to serdecznie dziękuję. To jest ogromne wsparcie. Będę się starał, aby ta kampania była godna tego poświęcenia, zaangażowania i pracy, jaką ci ludzie wykonali" - zaznaczył lider Prawicy Rzeczypospolitej.
Osobne podziękowania Marek Jurek złożył marszałkowi Ludwikowi Dornowi za wsparcie moralne i pomoc środowisk z nim związanych w akcji podpisowej.Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]