Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
21-04-2010
Wybory ogłoszone - Prosimy wszystkie życzliwe osoby, którym bliskie są chrześcijańskie i narodowe ideały, o włączenie się w akcję podpisową

Prosimy wszystkie życzliwe osoby, którym bliskie są chrześcijańskie i narodowe ideały, o energiczne włączenie się w akcję zbierania podpisów pod kandydaturą Marka Jurka na najwyższy urząd w państwie.

Szanowni Państwo,

Nasze podpisy będą podstawą udziału Marka Jurka w tegorocznych wyborach na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej. Kalendarz wyborczy biegnie jednak bardzo szybko. Wszystkich prosimy serdecznie o udział w tej akcji. Musimy w ciągu ledwie kilkunastu dni zebrać 100 tysięcy podpisów.

Prosimy o wydrukowanie formularza do zbierania podpisów oraz jego powielenie i przekazanie rodzinie, znajomym, przyjaciołom – w celu dalszego, intensywnego zbierania. Liczy się każdy podpis, lista nie musi być całkowicie zapełniona. Wyślijmy lub oddawajmy osobom koordynującym akcję tyle list i podpisów, ile uda się zebrać!
Prosimy o przekazywanie list z podpisami na podane niżej adresy osobiście do 29 kwietnia bądź przesyłając listem pocztowym - priorytetem do 27 kwietnia.

Prowadzimy kampanię Marka Jurka, bo na stanowiskach publicznych, które pełnił – Marszałka Sejmu RP, wiceprzewodniczącego sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych, przewodniczącego Krajowej Rady RTV – dowiódł kompetencji, odpowiedzialności, umiejętności dialogu, odwagi.

Ufając Bogu, świadomi zaufania wyrażanego nam przez ludzi, przystąpmy wspólnie i bez zwłoki do tej pracy. Skuteczność kampanii Marka Jurka zależy od naszej solidarności, od każdej Polki i Polaka, którzy wesprą tę pracę.
Jan Paweł II uczył nas: „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali.
Serdecznie Państwa pozdrawiam w imieniu kandydata na urząd Prezydenta Polski, przewodniczącego Prawicy Rzeczypospolitej Marka Jurka, oraz własnym.

Z wyrazami szacunku -
Sekretarz Generalny Prawicy
Lech Łuczyński


Adresy do korespondencji:

Krajowe Biuro Prawicy Rzeczypospolitej
ul. Wspólna 61, 00-687 Warszawa
www.prawicarzeczypospolitej.org
kom 791-01-55-66

Kontakt w Województwie/Powiecie

List Marszałka Marka Jurka

Druk do zbierania podpisówCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]