Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
Prawica Rzeczypospolitej na Podlasiu

W niedzielę 13 grudnia 2009 roku Wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej Marian Piłka oraz Wicemarszałek Województwa Podlaskiego Bogusław Dębski spotkali się z członkami i sympatykami Prawicy Rzeczypospolitej oraz mieszkańcami Zambrowa i okolic.
Podczas spotkania poruszonych zostało wiele interesujących tematów będących sygnałem alternatywy (Prawica Rzeczypospolitej) dla partii znajdujących się obecnie w parlamencie.
W trakcie dyskusji poruszono temat związany z osłabieniem roli Polski w Unii Europejskiej za sprawą ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Poseł Piłka wyraźnie zanegował racjonalność Traktatu Lizbońskiego w wyniku którego nastąpiło osłabienie polskiego głosu w Unii Europejskiej i wzmocnienie pozycji Niemiec.
Zwrócono również szczególną uwagę na konieczność wspierania polityki prorodzinnej. Ma ona zapobiec zbliżającemu się kryzysowi demograficznemu oraz załamaniu się systemu emerytalnego i systemu finansów publicznych.
Ważnym problemem, który poruszył Wicemarszałek Bogusław Dębski, jest niska skuteczność obecnego rządu w reformowaniu służby zdrowia.
Na zakończenie poseł Marian Piłka zachęcał do aktywnego tworzenia struktur Prawicy w naszym powiecie oraz do nawiązywania współpracy z osobami o podobnych poglądach w perspektywie zbliżających się wyborów samorządowych.Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]