Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
18-11-2009
Prawica Rzeczypospolitej na Pomorzu

W dniu 17 listopada b.r. w Trójmieście gościł z wizytą roboczą Przewodniczący Marek Jurek.
Swój pobyt na wybrzeżu rozpoczął od konferencji prasowej w Galerii Mariackiej w Gdańsku . Podczas spotkania lider Prawicy Rzeczypospolitej stwierdził , iż rozważa start w wyborach prezydenckich .Ostateczną decyzję w tej sprawie podjąć ma na początku przyszłego roku. Jego zdaniem Polacy powinni mieć możliwość głosowania na kandydata partii chrześcijańsko-konserwatywnej.
Potem Przewodniczący został poproszony na udzielenie obszernego wywiadu w katolickiej rozgłośni Radio Plus .
Następnie o godz. 17 odbyło się spotkanie autorskie połączone z promocją książek
” Reakcja jest objawem życia ” i „ Dysydent państwie POPIS” w jednej z popularnych gdyńskich kawiarni na ul. Świętojańskiej. Spotkanie spotkało się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Gdyni .
Ostatnim punktem z programu pobytu było spotkanie zorganizowane przez Komitet założycielski Prawicy Rzeczypospolitej w okręgu gdańskim .
Udział w nim wzięło kilkadziesiąt osób-tematem wiodącym była sytuacja polityczna w naszym kraju oraz. polityka prorodzinna i międzynarodowa państwa. Podczas spotkania poruszano również problematykę związaną z przemysłem stoczniowym , samorządem terytorialnym w kontekście zmiany ordynacji wyborczej na większościową.
Efektem spotkania był akces kolejnych osób do nowopowstających gdańskich struktur Prawicy Rzeczypospolitej. Uczestnicy pożegnali Przewodniczącego owacjami na stojąco.Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]