Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
26-05-2009
KAMPANIA NA POMORZU, 26.05.2009

Wizytę na Pomorzu lider Prawicy Marek Jurek rozpoczął od spotkania z przewodniczącym ZR NSZZ „Solidarność” K.Doślą –podczas którego omówiono sprawy związanych z sytuacją w przemyśle stoczniowym w kontekście obowiązujących unormowań traktatowych UE. Następnie złożono wiązankę kwiatów pod pomnikiem poległych w 1970 r stoczniowców w Gdańsku .
Potem Przewodniczący przyjechał do Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej, oraz Domu Samotnej Matki w Matemblewie, gdzie podarował kwiaty wszystkim matkom z Domu Samotnej Matki . W tym też miejscu odbyła się również konferencja prasowa Marka Jurka z udziałem kandydatów z pomorskiej listy Prawicy.
W godzinach popołudniowych brał udział w spotkaniu poświęconym współpracy z przedstawicielami ogólnopolskich organizacji uwłaszczeniowych oraz przedstawicielami rzemieślników i przedsiębiorców w Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Gdyni .
Przedostatnim punktem programu wizyty było spotkanie z wyborcami oraz promocja książki „ Dysydent w państwie POPIS ” w Domu Kultury Rumia-Janowo.
W godzinach wieczornych lider Prawicy wziął udział w programie w Regionalnym oddziale TVP w Gdańsku.Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]