Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
12-05-2009
Prawica Rzeczypospolitej za Europą Normalnych Rodzin - komunikat

W wyborach do Parlamentu Europejskiego naszym hasłem jest Europa Normalnych Rodzin.

Na forum krajowym i europejskim chcemy działać na rzecz cywilizacji życia, praw rodziny i chrześcijańskiej tożsamości Europy. Dlatego nie zgadzamy się na: legalizację związków homoseksualnych, adopcję dzieci przez osoby tej samej płci, zabijanie nienarodzonych dzieci i szpitale, w których uśmierca się ludzi chorych oraz pseudoedukację dzieci i młodzieży sprowadzającą się do rozdawania prezerwatyw w szkołach.

Unia Europejska powinna wspierać, a przynajmniej akceptować wszelkie działania podejmowane przez państwa narodowe na rzecz praw rodziny w dziedzinie podatków i polityki społecznej.

Opowiadamy się przeciwko traktatowi lizbońskiemu, ponieważ nie zgadzamy się na obniżenie pozycji Polski w Unii Europejskiej.

Jesteśmy zdecydowanie za utrzymaniem złotego, przeciw wprowadzeniu euro. Własna waluta stanowi niezbędny instrument polskiej polityki gospodarczej, wsparcia przedsiębiorczości i eksportu, ochrony wartości naszych zarobków podczas kryzysu.

Warunki działalności gospodarczej w Polsce nie mogą być gorsze niż w innych krajach Unii.

Domagamy się natychmiastowego wprowadzenia równych dopłat bezpośrednich dla polskich gospodarstw rolnych. Pomoże to całej gospodarce – bo te pieniądze wzmocnią wewnętrzny rynek w Polsce.

Dla Polski i Europy Normalnych Rodzin.

Piotr Strzembosz
rzecznik Prawicy Rzeczypospolitej



Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]