Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
23-06-2008
Oświadczenie po wyborach uzupełniających do Senatu RP na Podkarpaciu

Trzeci wynik w wyborach na Podkarpaciu, w których wyprzedzili mnie jedynie kandydaci PiS i PO, to potwierdzenie poparcia społecznego dla przekonań chrześcijańsko-konserwatywnych, reprezentowanych przez Prawicę Rzeczypospolitej.

Wybory te to ważny moment w odbudowie prawicy chrześcijańsko-konserwatywnej w Polsce. Jednocześnie już dziś zaczynamy przygotowania przyszłych wyborów samorządowych na Podkarpaciu, które tak wyraźnie zadeklarowało poparcie dla naszych poglądów.

Poparcie wyborców Podkarpacia jest dla mnie tym cenniejsze, że uzyskałem je w konfrontacji, w której Stanisława Zająca aktywnie poparł Prezydent, dwustu parlamentarzystów i Radio Maryja.

Senator Zając wygrał w imieniu PiS, teraz więc bierze wraz ze środowiskami, które go wsparły, odpowiedzialność za to, by PiS bronił chrześcijańskich zasad społecznych, polskiej suwerenności i praw rodziny. Pierwsza sprawa to wyraźne potwierdzenie nieważności traktatu lizbońskiego. Czekałem w kampanii na jasną deklarację posła Zająca w tej sprawie, dziś opinia publiczna czeka na jasną deklarację senatora Zająca. Gratulując wyboru do Senatu Rzeczypospolitej życzę Stanisławowi Zającowi sił do walki o charakter partii, w imieniu której wygrał wybory.

(-) Marek Jurek
Prezes Prawicy RzeczypospolitejCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]