Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
07-07-2020
Do Rzeczy - Marek Jurek: Wybór oczywisty

Tydzień temu każdy z nas mógł – wybierając innych kandydatów – zgłosić zastrzeżenia do polityki i do zaniechań Prezydenta. Nie było aklamacji. Ale dziś pierwsza tura za nami, swoje zastrzeżenia już przedstawiliśmy i teraz decydujemy po prostu kto Prezydentem Rzeczypospolitej zostanie – pisze dla DoRzeczy.pl Marek Jurek.

________________________________________________

Różnica między kandydatami jest taka jak między bardzo niedoskonałą Kartą Rodziny Andrzeja Dudy, a otwarcie rewolucyjną Kartą LGBT Rafała Trzaskowskiego. To wybór między życiem a rewolucją.

Za granicą o zmianie Prezydenta marzą wszyscy, którzy chcą podporządkować suwerenność Rzeczypospolitej federalnej władzy unijnej, którzy chcą Polskę szantażować nielegalnymi „sankcjami”, którzy chcą zmusić nas do zakwestionowania polskiego ustawodawstwa w sprawach życia i rodziny. To dostateczny motyw, by w imię polskiej suwerenności potwierdzić dziś jego mandat.

Ten wybór nie powinien być przedmiotem gier partyjnych. Ze względów zasadniczych, ale również dlatego, że dziś jest jasne, że jeśli Andrzej Duda zostanie wybrany na drugą kadencję – zostanie wybrany głosami tych, którzy nie poparli go w pierwszej turze, którzy mają zastrzeżenia do jego polityki i do polityki jego obozu. To tworzy prezydenckie zobowiązanie, do którego po wyborach będziemy się odwoływać. Będę o tym przypominał Prezydentowi stale. Dziś jednak musimy go wybrać. Będę głosował na Andrzeja Dudę i do tego Wszystkich zachęcam.

Źródło: Do Rzeczy

oraz m. in:

TVP info: „Karta Rodziny albo Karta LGBT”. Były marszałek Sejmu zdradza, jak zagłosuje

Wnet.fm: Marek Jurek: Te wybory prezydenckie to wybór pomiędzy życiem a rewolucją. Ja wybieram życieCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]