Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
23-11-2017
Prawy.pl - Piłka: Hipokryzja i zakłamanie Jarosława Kaczyńskiego

Prezes Kaczyński nie ma litości dla mordowanych nienarodzonych dzieci, tylko dla zwierząt. To typowe lewactwo wspólne ekologom, feministkom i… PiS-owi.
Istotą lewicowości jest bowiem negacja przekonania o wyjątkowości człowieka w całym porządku natury i w miejsce człowieka wstawienie zwierząt. To zastąpienie humanizmu, animalizmem. Nic dziwnego, że różne odmiany socjalizmu zawsze propagowały wegetarianizm. Wegetarianinem był także „narodowy socjalista” Adolf Hitler.

Tak zwana „prawdziwa europeizacja”, to dostosowywanie Polski do antychrześcijańskich, sprzecznych z pryncypiami cywilizacji europejskiej, zasad marksizmu kulturowego. Na likwidacji ferm futerkowych skorzystają przede wszystkim Duńczycy, Niemcy i Rosjanie. Ten projekt, idzie śladem polityki Balcerowicza dostosowania polskiej gospodarki do oczekiwań zagranicznych interesów. I dlatego tym projektem powinna się zająć się także ABW, aby zbadać czyje interesy za nim stoją, bo ewidentnie ten projekt zmierza do likwidacji około 50 tys. miejsc pracy i polskiego eksportu wartego około 1,5 mld złotych To przejaw lewicowego szaleństwa w służbie obcym interesom.

Marian Piłka

Źródło: Prawy.pl.Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]