Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
Marek Jurek startuje do Senatu

Dziś przewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek ogłosi decyzję w sprawie kandydowania w wyborach uzupełniających do Senatu.

Były Marszałek bezpośrednio zaapeluje do wszystkich środowisk prawicowych o poparcie jego kandydatury, by wspólnie działać na rzecz uzdrowienia polskiej polityki, przywracając w niej znaczenie wartości, przekonań i poświęcenia.

Marek Jurek czekał z podjęciem decyzji w sprawie wyborów na efekty apelu posła PE Andrzeja Zapałowskiego o współpracę wyborczą Prawa i Sprawiedliwości, Prawicy Rzeczypospolitej i Ligi Polskich Rodzin. Prawica była jedynym adresatem, który na ten apel odpowiedział pozytywnie.

O kandydowanie w wyborach Marka Jurka, byłego posła na Sejm z Podkarpacia, zwrócili się jednomyślnie działacze Prawicy Rzeczypospolitej w regionie, uznając jego kandydaturę na najbardziej odpowiadającą oczekiwaniom społecznym.

Ogłoszenie decyzji o kandydowaniu odbędzie się na dzisiejszym spotkaniu o godzinie 16:30 w Jarosławiu w Ośrodku Kultury i Formacji Chrześcijańskiej przy ul. Benedyktyńskiej 5.

Biuro Prasowe Prawicy RzeczypospolitejCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]