Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
06-07-2017
wPolityce.pl - Marek Jurek: Wszczęcie kroków prawnych przeciwko Polsce i Węgrom, to albo świadome dzielenie Europy, albo nieumiejętność wycofania się

- Decyzja Komisji Europejskiej o wszczęciu kroków prawnych przeciwko Polsce i Węgrom, to albo świadome dzielenie państw Europy, albo kompletna nieumiejętność uznania i wycofania się z błędnej imigracjonistycznej polityki. Jedno i drugie świadczy jak najgorzej o obecnym kierunku i metodach działania Komisji Europejskiej —mówił na posiedzeniu Parlamentu Europejskiego Marek Jurek.

Polityk odniósł się do działań podjętych przez Komisję Europejską wobec państw, które sprzeciwiły się przyjęcia imigrantów.

- Sprawa ma jeszcze jednej aspekt. Polska i Węgry są tak naprawdę atakowane dlatego, że otwarcie i uczciwie odrzucają politykę, którą ogromną państw Europy odrzuca w praktyce, to pokazuje, że tak naprawdę Komisji Europejskiej chodzi jedynie o utrwalenie ideologicznego kłamstwa o aprobacie opinii publicznej narodów Europy dla jej imigracjonistycznej polityki, ale na kłamstwie, nic trwałego się nie zbuduje. Im szybciej ludzie tę prostą prawdę zrozumieją, tym więcej zachowamy szans na owocną i autentyczną współpracę naszych narodów —powiedział Jurek.

Źródło: wPolityce.plCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]