Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
16-05-2017
Marian Piłka w TVN24

W poniedziałek 15 maja Marian Piłka dyskutował z Pauliną Piechną-Więckiewicz w programie "Tak Jest" na antenie TVN 24. Tematem programu był wyrok sądu w sprawie znieważenia znaku "Polski Walczącej" podczas jednego z tzw. czarnych protestów.

- Opór, który symbolizuje znak Polski Walczącej, był oporem przeciwko całej polityce niemieckiej, w związku z tym takie zachowania są wyjątkowo obrzydliwe - w gruncie rzeczy godzą w pamięć tych, którzy walczyli z niemieckim okupantem i to wszystko jest robione w imię zbrodniczej ideologii aborcyjnej - powiedział Marian Piłka.

- Zestawienie znaku Polski Walczącej z postulatami aborcji, która została uznana w procesie norymberskim za środek realizacji niemieckiego planu wyniszczenia Słowian, jest wyrazem szczególnej złej woli i próbą świadomego znieważenia tego znaku - podkreślił.

- Mamy do czynienia nie tylko z ignorancją, ale próbą uznania, że metoda hitlerowska, która była w Polsce stosowana w czasie okupacji, jest prawem kobiety - powiedział. - Mordowanie nienarodzonych dzieci nie jest żadnym prawem. To jest zbrodnia - podkreślił. - Co więcej - trzeba to jasno powiedzieć, że polskie prawo przewiduje konsekwencje karne za propagowanie przestępstwa i to, co można zarzucić obecnemu rządowi to to, że nie podejmuje w tej kwestii żadnych działań, to jest zwykła nieudolność lub celowe zaniechanie wykonywania obowiązków, które wynikają z ustawy - zauważył.

Nagranie programu.

Biuro Prasowe Prawicy RzeczypospolitejCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]