Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
08-03-2017
Lidia Sankowska-Grabczuk. - Macie takie postulaty, w których będzie można dalej zabijać - zarzuca uczestniczkom strajku.

Kontrowersje wokół Międzynarodowego Strajku Kobiet. „Wychodzicie na ulicę z wulgarnymi hasłami. Mówicie, co chcecie”

Miliony osób w 55 krajach na całym świecie wyjdą 8 marca na ulice wyrazić swój przeciw wobec przemocy, zakazu aborcji, dyskryminacji ekonomicznej kobiet czy wtrącaniu się Kościoła do ich życia. - Absolutnie nie zgadzam się z postulatami, który ten międzynarodowy strajk reprezentuje. Wychodzicie na ulicę z wulgarnymi hasłami - mówi w studiu #ddWP przeciwniczka strajku Lidia Sankowska-Grabczuk z Prawicy Rzeczypospolitej.

- Rok 2016 zbliża nas standardami do krajów, które jeszcze w roku 2015 uważaliśmy za mniej rozwinięte w stosunku do Polski. Doganiamy np. Salwador w tematach aborcji i kraje, w których zostało cofnięte finansowanie ośrodków walczących z przemocą wobec kobiet - twierdzi Klementyna Sychanow, koordynatorka Międzynarodowego Strajku Kobiet.

Z postulatami strajku nie zgadza się Lidia Sankowska-Grabczuk. - Macie takie postulaty, w których będzie można dalej zabijać - zarzuca uczestniczkom strajku. - Z jednej strony walczycie o aborcję, z drugiej o prawa opieki okołoporodowej - mówiła.

http://kobieta.wp.pl/kontrowersje-wokol-miedzynarodowego-strajku-kobiet-wychodzicie-na-ulice-z-wulgarnymi-haslami-mowicie-co-chcecie-6098812404188289a

Do ObejrzeniaCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]