Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
22-09-2016
JUREK w Sygnałach Dnia.

Dziś prezes Prawicy Rzeczypospolitej Marek Jurek był gościem "Sygnałów Dnia" w radiowej Jedynce. - Żadne dziecko nie powinno być traktowane jako obiekt selekcji - powiedział w programie.

Były Marszałek Sejmu podkreślił, że "życie musi być chronione od początku, bo każdy człowiek ma prawo się urodzić". - Każdy z nas się urodził i tego prawa musimy chronić dla innych - powiedział.

Marek Jurek zauważył, że nawet tzw. kompromis, którego tak broni część polityków, faktycznie nie obowiązuje. - Problem polega na tym, że gdyby prawo traktowano serio to, np. mały Wiktor w szpitalu na Madalińskiego by nie zginął - powiedział.

Prezes Prawicy Rzeczypospolitej zauważył również, że dziś Sejm zajmie się także projektem Prawicy Rzeczypospolitej w obronie życia i zdrowia nienarodzonych dzieci poczętych in vitro. - In vitro nie może naruszać prawa do życia - podkreślił. - Przede wszystkim należy zagwarantować, żeby każde dziecko poczęte in vitro mogło się urodzić - powiedział.Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]