Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
01-08-2016
Prawica Rzeczypospolitej składa hołd pamięci wszystkich ofiar zbrodni niemieckich - Prawica złożyła wieniec na grobie marszałka Wiesława Chrzanowskieg

1 sierpnia jak co roku Prawica Rzeczypospolitej złożyła wieniec na grobie Powstańca Warszawskiego - Marszałka Wiesława Chrzanowskiego.

Rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego stanowi dla nas niegasnące wezwanie do pracy dla umacniania siły i niepodległości Polski. Ofiara Żołnierzy Powstania domaga się od dzisiejszego pokolenia Polaków budowania takiego państwa i takiego świata dla niepodległej Polski, by już nikt nigdy nie naruszył bezpieczeństwa i wolności naszej Ojczyzny.

Dlatego jesteśmy co roku przy grobie prof. Wiesława Chrzanowskiego który całym swoim życiem dawał świadectwo umiłowania Ojczyzny, oddawania dla Niej wszystkiego i przez całe życie skrzesał że Polska musi być obrońcom chrześcijańskich wartości w europie.

Polski nie stać na słabość, na polityczną bezczynność, na obojętność wobec przyszłości. Na naszym pokoleniu ciąży obowiązek przerwania fatalizmu klęsk i budowy silnego państwa, zdolnego trwale wspierać i chronić prawa, wolność i wartości naszego narodu.

Ofiara Powstania stanowi dla naszego i wszystkich przyszłych pokoleń wezwanie do nieustającej pracy dla budowy silnego Państwa, zdolnego chronić wolność, prawa i wartości naszego narodu; wezwanie do pracy na rzecz bezpiecznego świata dla niepodległej Polski.

Fotorelacja - 1 sierpnia 2016 Marszałek Wiesława ChrzanowskiCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]