Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
22-04-2014
Przesłanie Marka Jurka na wybory

Drodzy Państwo!

Trzydzieści pięć lat temu Jan Paweł II powiedział w Warszawie, „że nie może być Europy sprawiedliwej bez Polski niepodległej na jej mapie”. Dziś te słowa, które wtedy wstrząsnęły moim pokoleniem, trzeba przypomnieć i powtórzyć. Nie było i nie będzie solidarnej Europy – bez szacunku dla wartości i interesów niepodległej Polski. Tą zasadą stale powinni się kierować wszyscy przedstawiciele Rzeczypospolitej na forum europejskim.

Przez wiele lat pracowałem w sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. Jako marszałek Sejmu RP kierowałem naszą dyplomacją parlamentarną. To doświadczenie chcę wykorzystać w pracy na forum Parlamentu Europejskiego, do którego mam honor dziś kandydować z Warszawy i okalających stolicę powiatów.

W kampanii wyborczej, która się teraz toczy – wszędzie wspieram kandydatów Prawicy Rzeczypospolitej, startujących z 5. miejsc w ramach naszego porozumienia z Prawem i Sprawiedliwością. Chcemy dać wszystkim Polakom wyraźny znak jedności, zdolności i gotowości do solidarnej współpracy. Chcemy pokazać, że opozycja dziś – to więcej niż tylko jedna partia, wokół której się konsolidujemy.

Ale przede wszystkim chcemy dać Rzeczypospolitej dobrą reprezentację w Unii Europejskiej. Reprezentację mądrze i odważnie pracującą na rzecz polskich interesów w Europie i na rzecz solidarnej Europy szanującej wartości naszej chrześcijańskiej kultury i wymogi polskiej racji stanu.

Proszę o Państwa poparcie w tych wyborach.

Z wyrazami przyjaźni – (-) Marek JurekCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]