Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
14-04-2014
List Marka Jurka do Przeznaczonych

Szanowni Państwo! Drodzy Przeznaczeni!

Tworzycie półmilionową społeczność, największą społeczność chrześcijańską w Europie. Jesteście żywym przykładem tego, że Pokolenie Jana Pawła II istnieje! Czy jednak wartości Pokolenia JP2nie powinny wyraźniej wpływać na Europę? Czas na politykę Christendom mainstreaming – przywracania obecności zasad cywilizacji chrześcijańskiej w głównym nurcie polityki europejskiej. Dlatego 25 maja kandyduję w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wierzę, że Polska powinna być głosem chrześcijańskiej Europy. Bez chrześcijaństwa Europa nie odzyska swojej wielkości.

Niecałe dwa lata przed śmiercią św. Jan Paweł II mówił do Polaków w Rzymie, że nasza Ojczyzna „zawsze stanowiła ważną część Europy i dziś nie może wyłączać się z tej wspólnoty, która wprawdzie na różnych płaszczyznach przeżywa kryzysy, ale która stanowi jedną rodzinę narodów, opartą na wspólnej chrześcijańskiej tradycji (…) Europa potrzebuje Polski”. Nasze więc, Polaków z pokolenia Jana Pawła II, zaangażowanie musi się stać odpowiedzią na kryzys ducha Europy. Zapraszam Państwa do wspólnego budowania silnej opinii chrześcijańskiej w Europie.

Szanowni Państwo, te wybory są pierwszymi, w których wprowadzamy w życie zawarte dwa lata temu porozumienie między Prawicą Rzeczypospolitej a Prawem i Sprawiedliwością. Wszyscy nasi kandydaci startują na z nr. 5 na listach PiS. Ja sam kandyduję w Warszawie i powiatach podwarszawskich. Dzięki naszemu porozumieniu wszystkie nasze głosy pomnożą wspólny wynik naszej listy, a Prawicy Rzeczypospolitej zapewnią udział w normalnym akcie wyborczym, w którym nikt już nas nie może straszyć żadnym eliminującym progiem, a o wyborze naszych kandydatów zadecydują po prostu Państwa głosy.

Mamy wielką szansę na wybór dobrej reprezentacji, kompetentnie i konsekwentnie pracującej dla Polski wzmocnionej środkowoeuropejską solidarnością i dla chrześcijańskiej Europy.

Łącząc wyrazy przyjaźni, proszę Państwa o poparcie dla Wszystkich naszych kandydatów –

Zapraszam do kontaktu: (-) Marek Jurek


https://www.facebook.com/marekjurek
https://www.facebook.com/prawicarzeczypospolitej
Spot: https://www.youtube.com/watch?v=AMrhr4agqek


Załączniki:Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]