Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
20-02-2014
Krajowy Zjazd Prawicy Rzeczypospolitej w Warszawie

Ogłoszenie Deklaracji Europejskiej, prezentacja kandydatów do Parlamentu Europejskiego, wybór władz krajowych to główne punkty nadchodzącego Zjazdu Prawicy Rzeczypospolitej
W sobotę 22 lutego w Warszawie w siedzibie NOT przy ulicy Czackiego 3/5 odbędzie się Krajowy Zjazd Prawicy Rzeczypospolitej. Podczas sobotniego kongresu delegaci z całego kraju wybiorą nowe władze krajowe oraz zostanie przedstawiony plan działań na zbliżające się wybory. W wyborach do Parlamentu Europejskiego Prawica Rzeczypospolitej wystawi 13 kandydatów, którzy – zgodnie z porozumieniem z 2012 roku – będą startować z list Prawa i Sprawiedliwości.
Marek Jurek, prezes partii, w przemówieniu programowym zaprezentuje Deklarację Europejską Prawicy Rzeczypospolitej. Dokument ten będzie definiował kształt polskiej polityki europejskiej i charakter, który powinna przybrać współpraca europejska, aby Polska umocniła swoją niepodległość i realizowała w życiu Europy swoje wartości.
Prawica Rzeczypospolitej powstała w 2007 roku, aby wznowić w naszym kraju samodzielną politykę chrześcijańsko-konserwatywną. Prawica działa w przekonaniu, że tylko odwołując się do zasad cywilizacji chrześcijańskiej nasz kraj może odpowiedzieć na zasadnicze wyzwania, przed którymi stoi: budowanie silnego państwa i umocnienie naszej nieodległości, przełamanie kryzysu rodziny i zapaści demograficznej, obronę przed kontrkulturą śmierci, realizację rzeczywistej solidarności europejskiej (również w kontekście obecnego kryzysu ekonomicznego).
Zjazd Krajowy Prawicy Rzeczypospolitej zgromadzi delegatów i sympatyków z całego kraju, a także nie zabraknie znamienitych gości.Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]