Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
05-02-2014
Marek Jurek w Poranku Radia Wnet - 5 lutego 2014

Posłuchaj Marka Jurka w Poranku Radia Wnet

O problemie "Gazety Wyborczej" z płk Kuklińskim, liście faszystów na Ukrainie oraz różnicach między NSZ i KOR

Piotr Semka - tygodnik Do Rzeczy

prof. Krzysztof Szczerski - poseł PiS

Marek Jurek - Prawica Rzeczpospolitej

Wojciech Bogaczyk - założyciel NZS

Paweł Bobołowicz - relacja z Ukrainy

Roman Rybicki - Prezes Fundacji im. Stefana Korbońskiego

Jerzy Bielewicz - ekonomista

Piotr Witt - korespondencja z FrancjiPosłuchaj Poranka u źródła:

Część pierwsza:
Piotr Semka mówił o problemie "Gazety Wyborczej" z najnowszym filmem Władysława Pasikowskiego o płk. Ryszardzie Kuklińskim. Co nie podoba się redaktorom z Czerskiej w najnowszym dziele reżysera?

Część druga:
Piotr Semka mówił o skuteczności USA oraz działalności służb na całym świecie. Co jest niekoszystne dla Niemców, a co dla Rosjan?
Paweł Bobołowicz o ukraińskiej akcji "Znajdź faszystę" skierowanej przeciwko uczestnikom Automajdanu. Wielu z nim już spalono samochody. Czy teraz, ujawniając ich dane, nie stanie im się coś znacznie gorszego?

Część trzecia:
Piotr Semka
Jerzy Bielewicz zastawiał się gdzie zniknęło 19 mld zł, które powinny zasilić budżet państwa. Czy ktoś z rządu, oprócz skutecznej rzecznik pani Kidawy- Błońskiej, jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie?

Piotr Witt: Od kiedy związek dwóch pań i panów uznano za małżeństwo potężne stowarzyszenie LGBT domaga się wprowadzenia odpowiednich przepisów reglamentujących. Jedna z posłanek lewicowcyj stwierdziła, że dzieci w żadnym stopsniu nie należą rodziców. Co jeszcze ciekawego dzieje się we Francji?
Krzysztof Skowroński pojechał do Czech, by tam przeprowadzić wywiad z b. prezydentem Vaclavem Klausem. Wywiad ukaże się w najnowszym nr. "Kuriera WNET"
Kurier WNET - Aleksander Wierzejski


Część czwarta:
Wojciech Bogaczyk i Marek Jurek przypominali początki Niezależnego Związku Studentów. Czym różnił się KOR od NSZ-u? Czy obie organizacje inaczej rozumiały przeszłość i rzeczywistość?


Część piąta:
Krzysztof Szczerski mówił o kazaniach ks. Piotra Skargi, które mają zastosowanie do otaczającej nas rzeczywstiości. Co profesor sądzi o Raporcie Lunacek?


Część szósta:
Roman Rybicki przypomniał postać Stefana Korbońskiego. Czym zasłużył się dla polskiego państwa podziemnego?Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]