Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
04-09-2013
Prawica Rzeczypospolitej ponawia poparcie dla Zdzisława Pupy w podkarpackich wyborach do Senatu

Prawica Rzeczypospolitej zachęca wszystkich wyborców mielecko-kolbuszowskiego okręgu wyborczego do poparcia w niedzielnych wyborach do Senatu kandydatury senatora Zdzisława Pupy.
Zdzisław Pupa w tych wyborach jest kandydatem zarówno Prawa i Sprawiedliwości, jak również Prawicy Rzeczypospolitej i całej skupionej wokół PiS opozycji, dążącej do odsunięcia obecnego rządu od władzy. Im więcej wyborców poprze jego kandydaturę – tym silniejszy apel o zmiany popłynie do całej Polski. Dlatego w tych wyborach jest ważny każdy głos.
Senator Zbigniew Pupa, swym politycznym doświadczeniem i przekonaniami daje gwarancje pracy dla rozwoju Podkarpacia, tak zaniedbywanego pod liberalnymi rządami, dla polskiego rolnictwa, ciągle traktowanego w Unii Europejskiej gorzej niż rolnictwo Niemiec, Francji i innych krajów Unii, dla dobrego wychowania w polskich szkołach, tak dziś zagrożonego przez politykę obecnej władzy wprowadzającego w miejsce kultury chrześcijańskiej ideologię gender do polskiego szkolnictwa.
W sytuacji, gdy koalicja PO-PSL zwiera szeregi, korzystając z cichego poparcia SLD
i zwolenników Palikota – niech naszą odpowiedzą będzie najszersze poparcie dla Zdzisława Pupy, kandydata Prawa i Sprawiedliwości, Prawicy Rzeczypospolitej i wszystkich, którzy chcą zbudować parlamentarną większość, która zapewni Polsce rządy interesu narodowego i ładu moralnego.

(-) Marek Jurek, prezes Prawicy Rzeczypospolitej
Warszawa, 4 września RP 2013Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]