Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
Prawica Rzeczypospolitej złożyła formalny wniosek o odwołanie z zajmowanego stanowiska Barbary Tekieli, dyrektor Stołecznego Biura Turystyki.

Pani Hanna Gronkiewicz-Waltz
Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy

W związku z wypowiedzią Pani dyrektor Stołecznego Biura Turystyki Barbary Tekieli, która w wywiadzie dla Gazety Stołecznej postulowała, by Warszawa stała się centrum turystyki homoseksualnej, składamy do Pani Prezydent oficjalny wniosek o jej natychmiastowe odwołanie.

Władze samorządowe oraz urzędnicy miejscy mają za zadanie przede wszystkim wypełnianie statutowych obowiązków wynikających z przepisów. Urzędnicy miejscy, jako przedstawiciele samorządu, są zobowiązani w najwyższym stopniu do przestrzegania prawa i norm obyczajowych. Samowolne poszukiwanie dodatkowych dochodów do budżetu miasta w oparciu o działalność przestępczą lub wątpliwą moralnie, jaką jest czerpanie korzyści majątkowych z turystyki seksualnej, jest niedopuszczalne. Władze samorządowe Warszawy i tak są wystarczająco skompromitowane bezczynnością w sprawie milionów ulotek pornograficznych zalewających każdego dni ulice miasta.

Z poważaniem,

(-) Piotr Strzembosz
Wiceprzewodniczący Prawicy Rzeczypospolitej na Mazowszu

(-) Waldemar Wasiewicz
Pełnomocnik Prawicy Rzeczypospolitej w Warszawie


szczegóły na stronie Warszawskiej

skomentuj w mediachCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]