Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
Morawski w najwyższych władzach Prawicy RP w regionie

PRZEMYŚL, PODKARPACIE. Wiesław Morawski, pediatra z Przemyśla i wiceprzewodniczący przemyskiej Rady Miejskiej z ramienia klubu Regia Civitas, został wybrany wiceprzewodniczącym Prawicy Rzeczpospolitej na Podkarpacie.

O tym, że W. Morawski jest silnie związany z ugrupowaniem utworzonym 5 lat temu przez Marka Jurka wiadomo od dawna. Lekarz i radny nie kryje się z tym, podobnie jak ze swymi poglądami zbieżnymi z ideami Prawicy RP. – Staram się nie łączyć swej działalności partyjnej z pracą w pozapartyjnym Stowarzyszeniu Regia Civitas – podkreśla Morawski. – Fakt, że zostałem wybrany jako jeden z dwóch zastępców pana Bogdana Romaniuka koledzy z Regii przyjęli ze zrozumieniem – dodał.

Nie jest tajemnicą, że po burzliwym „rozwodzie” M. Jurka z Prawem i Sprawiedliwością dziś Prawica Rzeczpospolitej jest znów blisko partii Jarosława Kaczyńskiego. W Przemyślu jest to o tyle niezręczna sytuacja, że PiS jest tu w opozycji w Radzie do koalicji PO – Regia Civitas, a W. Morawski jest członkiem tej ostatniej. – Będę się starał to pogodzić – zapowiada lekarz. Tymczasem wiceprzewodniczący Prawicy Rzeczpospolitej będzie nadal pracował nad tworzeniem struktur partii na Podkarpaciu i zacieśnianiem jej współpracy z innymi ruchami prawicowymi.

Źródło: Super NowościCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]