Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
Mazowiecki Zjazd Prawicy Rzeczypospolitej 19 styczeń 2013 r.

W sobotę 19 stycznia br w historycznym miejscu Warszawy - w budynku PASTY odbył się Zjazd delegatów Mazowieckiej Prawicy Rzeczypospolitej.
Wśród gości zjazdu wypowiadali się m.in.: wiceprezes oraz szef stołecznej struktury PiS Mariusz Kamiński, przewodniczący parlamentarnego zespołu na rzecz ochrony życia i rodziny Jan Dziedziczak, oraz ekonomista dr Marian Szołucha. Celem zebrania był wybór władz partii na Mazowszu oraz przygotowanie strukturalne do zbliżających się wyborów i zjazdu krajowego. Przewodniczącym 21 osobowego zarządu Mazowieckiej Prawicy Rzeczypospolitej został wybrany dr Krzysztof Kawęcki, prorektor Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie, a w rządzie Jerzego Buzka wiceministrem w Ministerstwie Edukacji Narodowej.
Wiceprzewodniczącymi zostali, przedsiębiorca Zbigniew Popiel oraz Piotr Strzembosz, autor kilku scenariuszy filmów dokumentalnych i fabularnych, były radny dzielnicowy, powiatowy i wojewódzki.
Prezes Prawicy Marek Jurek potwierdził strategiczny charakter współpracy Prawicy Rzeczypospolitej z PiS.
Przypomniał także niedawny Deklaracje w obronie polskiej waluty podpisany przez wielu wybitnych ekonomistów i wykładowców.
Po długich i wyczerpujących obradach prowadzący zjazd sekretarz generalny Prawicy Lech Łuczyński zakończył obrady przypominając delegatom o potrzebie systematycznego kontaktu z członkami w swoich powiatach/dzielnicach.na rzecz Życia i Rodziny.

szerzej o zjeździe na stronie lokalnej oraz w mediachCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]