Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
03-11-2012
Protest Prawicy Rzeczypospolitej poświęcony ochronie dzieci nienarodzonych oraz nacisków prezydenta i premiera na posłów

W sobotę 27października br. podczas niemałej śnieżycy, przed budynkiem Pałacu Prezydenckiego odbył się protest oraz konferencja prasowa Prawicy Rzeczypospolitej. Udział wzięli m.in.: Marian Piłka, Krzysztof Kawęcki i Hanna Wujkowska – wiceprezesi partii, a także Lech Łuczyński – sekretarz generalny i rzecznik prasowy partii – Tomasz Miller. W całym proteście wzięło udział kilkadziesiąt osób.

Poświęcony był on ochronie dzieci nienarodzonych oraz naciskom prezydenta i premiera na posłów własnej partii w celu zabijania poczętych dzieci niepełnosprawnych.
Prezydent i premier w skandaliczny sposób krytykowali posłów, którzy głosowali za prawną ochroną życia dzieci niepełnosprawnych. Naciski - w tej kwestii - najwyższych władz państwowych, prezydenta i premiera to skandal.

Podobny protest odbył się wczoraj w Gdańsku, a niebawem podobne akcje będą miały miejsce m.in. w Krakowie i Katowicach.

W Warszawie głos zabrali Marian Piłka, Hanna Wujkowska i Krzysztof Kawęcki. Wszyscy opowiadali się za kontynuowaniem działań dla umocnienia ochrony życia - za którym jest społeczeństwo - oraz wyrazili krytykę wobec nacisków prezydenta i premiera jak i kierownictwa Platformy na polityków PO. Partia, która w swojej nazwie ma słowo „obywatelska”, a nie tylko godzi się, ale i dąży do zabijania dzieci, nie ma moralnego prawa do decydowania o życiu najmłodszych.

...

Dnia 3 listopada 2012 roku na Rynku w Krakowie odbył się protest Małopolskiej Prawicy Rzeczypospolitej w sprawie obrony życia człowieka oraz obecnej polityki rządzących w kwestiach gospodarczych i demograficznych.
W proteście uczestniczyło kilkunastu członków Prawicy RP. Kwestie demograficzno gospodarcze w Polsce przedstawił Leszek Murzyn – przewodniczący Małopolskiej Prawicy RP, oświadczenie w sprawie obrony życia człowieka odczytał Mieczysław Majcher – sekretarz Zarządu Wojewódzkiego Prawicy RP , a komunikat odnośnie ponownego pochówku Ś.P Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego odczytał Krzysztof Hollender – członek Zarządu Wojewódzkiego Prawicy RP. Uczestnicy protestu wyraźnie dali do zrozumienia licznie zgromadzonym osobom na Rynku Krakowskim pod pomnikiem Adama Mickiewicza, że dziś obrona życia chorych, przed narodzeniem dzieci , to także obrona przed legalizacją w przyszłości zbrodni eutanazji (w Polsce).

.....

_______________________________________________


W Krakowie protest 3 listopada 2012
W Warszawie
Protest przeciwko tyrani moralnej prezydenta i premiera-w obronie życia dzieci nienarodzonych. 27 października 2012. Godzina 11:00 pod Pałacem Prezydenckim.W Gdańsku pikieta w obronie życia 26 października 2012. Godzina 16:30
_______________________________________________


Skomentuj w mediach


Polskatimes: Prawica RP przeciwko "tyranii moralnej prezydenta i premiera". Pikieta pod Pałacem
http://www.polskatimes.pl/artykul/686501,prawica-rp-przeciwko-tyranii-moralnej-prezydenta-i-premiera,id,t.html

Radio Maryja - Krzysztof Kawęcki: Takie naciski są niedopuszczalne, mówi Krzysztof Kawęcki, wiceprezes Prawicy Rzeczpospolitej.
http://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2012/10/2012.10.27.infKaweckie.mp3

Gość Niedzielny: Stop atakom na bezbronnego, nienarodzonego człowieka
http://gosc.pl/doc/1341535.Stop-laicyzacji

Radio Maryja: Protest „przeciwko tyrani moralnej prezydenta i premiera”
http://www.radiomaryja.pl/informacje/protest-przeciwko-tyrani-moralnej-prezydenta-i-premiera/

Nasz Dziennik: W Gdańsku pikieta w obronie życia
http://www.naszdziennik.pl/polska/13403,w-gdansku-pikieta-w-obronie-zycia.html

Wiara.pl: Stop atakom na bezbronnego, nienarodzonego człowieka
http://info.wiara.pl/doc/1341535.Stop-laicyzacji

Wpolityce - Prawica Rzeczypospolitej zachęca do obrony życia ludzkiego!
http://wpolityce.pl/depesze/39336-prawica-rzeczypospolitej-zacheca-do-obrony-zycia-ludzkiego-przyjdz-na-marszCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]