Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
Dajmy szansę ludziom sumienia - ludziom, którzy bronią prawdy, sprawiedliwości i piękna! - Masz wybór – głosuj na Prawicę.

Komitet Wyborczy Prawica powołali ludzie zatroskani o los Polaków i Polski. W skład KW Prawica wchodzą przedstawiciele PFLCh „Ojcowizna”, Prawicy Marka Jurka, UPR, LPR, Stronnictwa „Piast” i innych lokalnych organizacji.
Nasi kandydaci to ludzie o bogatym doświadczeniu zawodowym i społecznym.

Zarejestrowaliśmy listy do Sejmu w połowie Polski oraz wystawiliśmy kandydatów do Senatu. Chcemy nadać polskiej polityce nowe standardy, które podporządkowane będą trosce o polskie interesy oraz szacunek dla każdego człowieka.
Uznaliśmy, że ludzie sumienia muszą mieć możliwość głosowania na wiarygodnych i kompetentnych przedstawicieli. Aby uzyskać mandaty poselskie musimy zdobyć poparcie wyborców ok. 11 % - dlatego liczymy na Państwa głosy.

Różnimy się tym od pozostałych ugrupowań, które kandydują, że nie godzimy się z sytuacją która ma miejsce w Polsce. Np. Polska na "węglu stoi", a ceny tego surowca są astronomiczne. Szkolnictwo i służba zdrowia jest w ogromnym kryzysie. Średnie i małe gospodarstwa rolne są stopniowo likwidowane, wojsko demontowane, Poczta Polska zagrożona likwidacją. Absolwenci szkół głównie idą na bezrobocie, bo zakłady pracy zostały za bezcen oddane w obce ręce. Emeryci i renciści mają głodowe emerytury, wiele rodzin jest eksmitowanych nie z własnej winy.

TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE! Kategorycznie mówimy tym zjawiskom NIE! Stworzyliśmy porozumienie Prawica aby służyć zwykłym ludziom. Jesteśmy oddolna inicjatywą, której celem jest obrona Polaków i Polski, oraz stworzenie Państwa Polskiego w oparciu o zdrowe zasady z własna walutą narodowa – złotówką, broniącego życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci, wspomagającego rodzinę, gwarantującego miejsce pracy dla chcących pracować, przyjaznego dla innych narodów i państw.

Nie dajmy się zniechęcić! Polityka to dobra rzecz. Dzięki niej możemy stworzyć warunki, w których wszyscy będziemy mogli żyć w bezpieczeństwie oraz wzajemnym szacunku realizując swoje cele intelektualne i ekonomiczne. Szanujemy naszych rywali politycznych i liczymy na ich otwartość w pracy na rzecz nowego ładu społecznego.

KW Prawica to alternatywa dla tych wszystkich, którzy nie odnajdują się w populistycznych projektach społecznych. Mamy świadomość, że chcąc reprezentować Państwa interesy dbamy także o naszą przyszłość, ponieważ tylko wspólną, organiczną pracą możemy zbudować nową rzeczywistość. Jednak aby nowa konstrukcja była trwała musi powstać na solidnym fundamencie - naszej tysiącletniej, narodowej tradycji oraz solidarności.

Dajmy szansę ludziom sumienia - ludziom, którzy bronią prawdy, sprawiedliwości i piękna!


W imieniu kandydatów do Sejmu RP i Senatu RP z Małopolski:

Leszek Murzyn
Prezes Polskiego Forum Ludowo Chrześcijańskiego „OJCOWIZNA” (okręg nr 12 do Sejmu RP)
Tadeusz Nowak
Pełnomocnik okręgowy Prawicy Rzeczypospolitej (okręg nr 14 do Sejmu RP)
Janusz Rusak
Pełnomocnik okręgowy Prawicy Rzeczypospolitej (okręg nr 15 do Sejmu RP)Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]