Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
14-07-2011
kampanianazywo.pl - Marek Jurek liczy na milion głosów

Wczoraj w Poznaniu prezes Prawicy Rzeczypospolitej zaprezentował nazwiska kandydatów z pierwszych miejsc listy wyborczej Prawicy RP.

Pierwsze miejsce otrzymał prezes UPR Bartosz Jóźwiak. W 2007 r. był on kandydatem Unii Polityki Realnej w wyborach do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej w Okręgu Konińskim. Od 1997 roku Bartosz Jóźwiak jest również członkiem Klubu Zachowawczo-Monarchistycznego.

Drugie miejsce na liście zajmuje Alicja Ruczaj z Prawicy RP. W 2009 roku była ona kandydatką Prawicy RP w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Na miejscu trzecim na poznańskiej liście Prawicy RP jest Irena Ratajczak ze stronnictwa Piast. Miejsce czwarte otrzymał Rafał Długosz z UPR, a piąte Piotr Szelągowski z Towarzystwa Miłośników Wołynia i Krzemieńca.

Z list Prawicy RP startować będą również reprezentanci UPR, Ruchu Przełomu Narodowego, Ruchu Ludowego Ojcowizny oraz Stronnictwa Piast.

Lider Prawicy Rzeczypospolitej określając układ list wyborczych tej partii powiedział, że są one wyrazem jedności konserwatywnego środowiska.

Marek Jurek liczy, że listy Prawicy RP w skali kraju w jesiennych wyborach zdobędą milion głosów.

„Ku temu celowi, miliona głosów, się kierujemy. Partia, która dostaje poparcie miliona wyborców ma zdolność koalicyjną, jej głos liczy się również wtedy, gdy znajdzie się w opozycji, ma też zdolność wpływania na politykę państwa” – mówił wczoraj w Poznaniu Marek Jurek

Źródło: Kampanianazywo.plCopyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]