Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Aktualności
Okręg Nowy Sącz - apel do środowisk konserwatywno-chrześcijańskich po spotkaniu z Przewodniczącym Prawicy Rzeczypospolitej Markiem Jurkiem

25 czerwca w Nowym Sączu odbyło się spotkanie członków oraz zwolenników Prawicy Rzeczypospolitej, Unii Polityki Realnej oraz Polskiego Forum Ludowo Chrześcijańskiego „Ojcowizna” z Przewodniczącym Prawicy Rzeczypospolitej, Marszałkiem Markiem Jurkiem.

Ponad 100 uczestników spotkania z uwagą wysłuchało wystąpienia ideowo-programowego Przewodniczącego oraz z wielką satysfakcją przyjęło informację dotyczącą łączenia się ugrupowań spójnych ideowo w wyborczą koalicję.

Jednocześnie uczestnicy spotkania apelują do wszystkich Polaków, którym bliskie są poglądy konserwatywno-chrześcijańskie o realną obronę wyznawanych przez siebie wartości w nadchodzących wyborach. Polska potrzebuje samodzielnej reprezentacji konserwatywno-chrześcijańskiej w Parlamencie i dlatego wzywamy do jak najmocniejszej konsolidacji wszystkich Polaków, dla których te wartości są istotne.
Nie dopuśćmy do tego, aby głosy naszego środowiska ideowego rozpierzchły się w różnych kierunkach. Tylko od nas zależy, czy w Parlamencie staniemy się znaczącą siłą, czy też będziemy jedynie "klientami" czekającymi na gesty partii dominujących.
Sami głosujmy zgodnie z sumieniem i wzywajmy swoich przyjaciół do kierowania się jedynie tym kryterium.

W imieniu uczestników spotkania:

Tadeusz Nowak - Okręgowy Pełnomocnik Prawicy Rzeczypospolitej,
Paweł Maciąga - Prezes Okręgu Małopolskiego Unii Polityki Realnej,
Leszek Murzyn - Ojcowizna,
Krzysztof Hollender - Prawica Rzeczypospolitej,
Lucyna Brokos - Ojcowizna,
Wiesław Prostko - Prawica Rzeczypospolitej.Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]