Prawica Rzeczypospolitej
Prawica Rzeczypospolitej na Facebook
Prawica Rzeczypospolitej na YouTube
ECPM

Wsparcie

Newsletter Prawicy
Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na stronie i działalności Prawicy.
» Zamawiam
Struktury lokalne
Do pobrania
Logo Prawicy Rzeczypospolitej.
Logo Prawicy Rzeczypospolitej
Szukaj
Ludzie Prawicy Rzeczypospolitej

Jan
Klawiter


Pełnione funkcje: członek zarządu
członek prezydium
pełnomocnik powiatowy - wejherowski
Kontakt:Województwo Pomorskie,
601 638 283
e-mail: janklawiter@op.pl

Dr Jan Klawiter pełnomocnik powiatu wejherowskiego Prawicy Rzeczypospolitej. Samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem - radny miasta Rumia oraz przez 11 lat jej Burmistrz, radny Sejmiku Województwa Pomorskiego, obecnie radny i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wejherowskiego. Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Prawicy Rzeczypospolitej w woj. pomorskim.
Współorganizator w macierzystej parafii poradnictwa rodzinnego i przez kilkanaście lat uczestnik w różnorodnych inicjatywach z nimi związanych. Współzałożyciel i Prezes gdańskiego oddziału Towarzystwa Odpowiedzialnego Rodzicielstwa.
Członek parafialnego oddziału Akcji Katolickiej i od 13-tu lat organizuje wraz z innymi jego członkami Konkurs Biblijny, którym w Województwie Pomorskim w 2013 roku brało udział około 70 tys. dzieci i młodzieży.
Od 1990 r. w Zjednoczeniu Chrześcijańsko – Narodowym gdzie pełnił funkcję v-ce prezesa i prezesa Zarządu Regionu Gdańskiego ZChN . Od początku powstania NSZZ Solidarność jej członek.
Przez 19 lat pracownik naukowy - adiunkt w Instytucie Inżynierii Chemicznej i Technik Pomiarowych Politechniki Gdańskiej, obecnie pracuje na stanowisku menadżerskim w spółce komunalnej .
janklawiter@op.pl ; 601 638 283Copyright © Prawica Rzeczypospolitej

[ wykonanie ]